Marka My Image Art

Powstała w 2019 roku. Jej właścicielką, założycielka i autorką projektów jest Monika Cieśluk. Z wykształcenia ekonomistka, która na pewnym etapie życia zapragnęła spełnić marzenia i zaprosić do swojego nowego świata kobiety kochające piękno, ceniące  indywidualizm a także te, które wciąż szukają własnej drogi w świecie mody.
Firma ma siedzibę pod Warszawą, choć jej właścicielka marzy o założeniu niewielkiego showroomu w Warszawie. Stworzeniu przestrzeni, które będzie miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i czerpania inspiracji.  Dwa niewielkie zakłady krawieckie, biuro konstrukcji oraz szwalnia usytuowane w okolicach Warszawy i w Białej Podlaskiej tworzą wspaniały zespół ludzi. Dzięki ich pracy powstają w krótkie, limitowane kolekcje, co czyni je wyjątkowymi i pozwala na utrzymanie wysokiej jakości produktów. Marka dotychczas brała udział w wielu modowych projektach, wystawach oraz wyjątkowych pokazach.
Monika angażuje się w każdy etap prac nad kolekcją. Od momentu projektu do finału, który zazwyczaj wyznacza sesja zdjęciowa. Szczególną uwagę zwraca na to aby kreacje były doskonałe jakościowo, perfekcyjnie skrojone i stworzone na miarę kobiecych oczekiwań. Marka cieszy się uznaniem wielu kobiet i ma na swym koncie dużo realizacji indywidualnych projektów na ważne i  wyjątkowe okazje. Podczas przymiarek wraz z całym zespołem właścicielka stara się poznać charakter i upodobania każdej klientki, tak aby jest wizerunek współgrał z tworzoną kreacją.

Monika jest osobą otwartą na sugestie a co najważniejsze potrafiącą słuchać swojego gościa.  Projektowane przez nią suknie cechuje eklektyzm, przepych, luksus i ciekawe faktury.   O  formie i stylu projektów  decydują wpływy czerpane ze światowych wybiegów mody, zarówno współczesnego stylu jak i trendów  minionych dekad.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy,  konsultacji, nie jesteś pewna jaki styl i krój do Ciebie pasuje lub masz ochotę stworzenie specjalnie dla Ciebie na wyjątkowej kreacji.