Jak się ubrać na kolację w restauracji?

Jak ubrać się na kolację w restauracji? Oczywiście to zależy, kto Was zaprasza i gdzie. Powodów może być niemal tyle samo co kreacji, na jakie można się zdecydować. Przyjrzyjmy się zatem kilku różnym wariantom odpowiadającym różnym okolicznościom, a także uniwersalnym rozwiązaniom, które powinny sprawdzić się na kolacji mającej charakter zarówno biznesowy, stricte towarzyski, jak i romantyczny.

sukienka wieczorowa

 

Suknie wieczorowe

Suknia wieczorowa to kreacja trzymana na specjalne okazje. Powinna charakteryzować się wykonaniem najwyższej jakości i nieprzeciętną estetyką, a także podkreślać sylwetkę, doskonale dopasowując się do ciała, nie krępując przy tym ruchów. W zależności od gustu, preferencji można zdecydować się na różne modele sukni wieczorowej. Od klasycznych długich krojów, pasujących do oficjalnych okazji, po mniej zobowiązujące, osłaniające nogi i ramiona, które doskonale sprawdzą się podczas towarzyskiego spotkania. Romantyczna kolacja we dwoje, spotkanie służbowe czy impreza okolicznościowa to doskonałe okazje, by postawić na to połączenie elegancji i piękna.

Sukienki wizytowe

Sukienki wizytowe mają swój niepowtarzalny charakter. W doskonałych proporcjach mieszają w sobie luz i elegancję, co czyni je uniwersalnym strojem na niemal każdą okazję. Odpowiednio dobrana sukienka wizytowa pięknie podkreśla sylwetkę, zręcznie ukrywając przy tym jej niedoskonałości. Jest to kreacja, która sprawi, że będziecie wyglądać niezwykle kobieco, ale nie wyzywająco, dzięki czemu sukienka doskonale sprawdzi się zarówno podczas oficjalnych spotkań w drogich restauracjach, jak i na randkach, kolacjach rodzinnych czy firmowych imprezach integracyjnych.

Sukienki koktajlowe

Sukienki koktajlowe to nieco mniej zobowiązujące, bardzo zmysłowe, delikatne kreacje co czyni je najlepszym wyborem na randkę lub kolację towarzyską. Doskonale komponują się z mocniejszym makijażem i biżuterią, nie powodując jednocześnie estetycznego zgrzytu spowodowanego przesytem. Największą zaletą sukienki koktajlowej jest jej prostota, która w subtelny sposób nadaje kobiecie nieco dziewczęcego uroku, nie pozbawiając jej przy tym powagi i elegancji. Ten rodzaj sukienki posiada zazwyczaj jednolitą kolorystykę, którą mocno eksponuje.

sukienka koktajlowa

 

Sukienki Mia Brand

Niezależnie od miejsca i okoliczności, na które się wybieracie, wszystkie wyżej wymienione kreacje znajdziecie w ofercie sklepu MIA BRAND. To stosunkowo młoda, ale ugruntowana na rynku, ciesząca się dużym uznaniem Klientek marka, współpracująca z wieloma polskimi projektantami. W ofercie sklepu znajdują się zarówno oficjalne, jak i mniej zobowiązujące kreacje o zróżnicowanych krojach, rozmiarach i kolorystyce. Wszystko to sprawia, że niezależnie od preferencji i okoliczności, każda z Was znajdzie tam coś dla siebie.